Psikoloji Kitapları

1.Kitap Deneysel Olarak Sınanmış Grupla Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programları kitabını indir [PDF ve ePUB]

1.Kitap Deneysel Olarak Sınanmış Grupla Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programları

1.Kitap Deneysel Olarak Sınanmış Grupla Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programları yayını türkçedir. 1.Kitap Deneysel Olarak Sınanmış Grupla Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitapta çeşitli bilimsel araştırmalarda kullanılan ve deneysel olarak sınanmış bazı grup programlarına yer verilmiştir. Araştırma bulguları ilk öğretim öğrencilerine yönelik olarak hazırlanan söz konusu programların oldukça yararlı olduğu yönündedir. Benlik saygısı, öz-kavramı(benlik-kavramı), öfke denetimi, sınav kaygısı ile başa çıkma, karar verme, arkadaşlık eğitimi, çatışma çözme eğitimi, mesleki olgunluk gibi konuların ele alındığı programlarda etkinliklerin yanı sıra bazı kuramsal açıklamalara da yer verilmiştir.

indir

1.Kitap Deneysel Olarak Sınanmış Grupla Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer 1.Kitap Deneysel Olarak Sınanmış Grupla Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak