Turizm ve Gezi Kitapları

Adalar Deniz Kılavuzu & Enez'den Marmaris Burnuna Kadar kitabını indir [PDF ve ePUB]

Adalar Deniz Kılavuzu & Enez'den Marmaris Burnuna Kadar

Adalar Deniz Kılavuzu & Enez'den Marmaris Burnuna Kadar yayını türkçedir. Adalar Deniz Kılavuzu & Enez'den Marmaris Burnuna Kadar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Adalar Deniz Kılavuzu, Ege Denizi’nin kıyı coğrafyası ve seyir koşulları ile yalnızca tarihi değerini değil aynı zamanda yaralı bir seyir kılavuzu olma özelliğini hâlâ koruyan bir eserdir. Bir kısım yer adları değişmiş, iletişim, ulaşım ve levazım temini koşulları gelişmiş olsa bile, kitapta içerilen coğrafya bilgilerinin çoğu geçerliklerini günümüzde de korumaktır. Kılavuzun bu yeni yayımında kerte türünden kerterizlere ek olarak derece türünden kerterizler de verilmiş olduğu için, kitap, Enez’den Marmaris burnuna kadar olan kıyılarımızda seyredecek olan denizciler için önemli bir başvuru kaynağı olma özelliğini devam ettirmektedir.

indir

Adalar Deniz Kılavuzu & Enez'den Marmaris Burnuna Kadar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Turizm ve Gezi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Adalar Deniz Kılavuzu & Enez'den Marmaris Burnuna Kadar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak