Ders Kitapları

Akıl ve Zeka Oyunları Deneme Serisi (İlkokul) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Akıl ve Zeka Oyunları Deneme Serisi (İlkokul)

Akıl ve Zeka Oyunları Deneme Serisi (İlkokul) yayını türkçedir.Akıl ve Zeka Oyunları Deneme Serisi (İlkokul) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ulusal düzeyde düzenlenen akıl ve zeka oyunları turnuvalarına özel olarak hazırlanmış deneme serisi ilkokul ve ortaokul düzeylerini kapsamakla birlikte. Hem ilkokul hem ortaokul denemeleri okuma yazma bilen ve 4 işlem becerisine sahip her bireye uygundur. Her kademedeki  deneme serisinde 5 deneme bulunmakta  ve her deneme 25 sorudan oluşmaktadır. Sudoku, bölgesel sudoku,sihirli piramit, abac bağlamaca, kendoku, kakuro, işlem karesi,amiral battı, futoshiki, çarpmaca, apartmanlar, patika, çit, yıldız savaşları,kare karalama, pentomino, numbers,metaforms, colours olmak üzere toplma 19 oyundan sorular yer almaktadır. Tüm sorular özgün çalışmalar olup bu alandaki ilk deneme serisidir.Cevap anahtarı kare kod okutmalı olup her denemenin optik formu bulunmaktadır.

indir

Akıl ve Zeka Oyunları Deneme Serisi (İlkokul) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ders Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Akıl ve Zeka Oyunları Deneme Serisi (İlkokul) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak