Sinema ve Tiyatro Kitapları

Anime & Akira'dan Hawl'ın Hareketli Şatosuna kitabını indir [PDF ve ePUB]

Anime & Akira'dan Hawl'ın Hareketli Şatosuna
[ad_1]

Anime & Akira'dan Hawl'ın Hareketli Şatosuna yayını türkçedir. Anime & Akira'dan Hawl'ın Hareketli Şatosuna kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Susan Napier’in genişletilmiş yeni baskısıyla daha da zenginleşen bu sarsıcı kitabı, özellikle Anime türüyle yeni tanışanların “olmazsa olmazlarından” biri oldu. Japon çizgi filmleri Hayao Miyazaki’nin Ruhların Kaçışı (Spirited Away) filmiyle 2002 yılında Oskar ödülünü almasından sonra bütün dünyada daha önce olmadığı kadar popülerleşti.

Napier Animenin, önemli toplumsal ve kültürel konuları içinde barındırarak, çocuklara yönelik çizgi film kategorisinin çok ötesine geçtiğini özellikle vurguluyor.

Anime türünün Japon ve diğer Dünya popüler kültürlerine etkisini kapsamlı bir şekilde kavramak için, Miyazaki’nin son iki filmi olan Ruhların Kaçışı (Spirited Away) ve Howl’un Yürüyen Şatosu (Howl’s Moving Castle)’nun çözümlemeleriyle zenginleştirdiği bu kitap, en dikkat çeken rehber eserlerden biri olmaya aday.

[ad_2]

indir

Anime & Akira'dan Hawl'ın Hareketli Şatosuna kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sinema ve Tiyatro Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Anime & Akira'dan Hawl'ın Hareketli Şatosuna kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak