Kültür Kitapları

Antik Mısır (Kültür Kitaplığı 36) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Antik Mısır (Kültür Kitaplığı 36)

Antik Mısır (Kültür Kitaplığı 36) yayını türkçedir. Antik Mısır (Kültür Kitaplığı 36) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

İÖ 3000-322 tarihleri arasında yeryüzünün en görkemli uygarlıklarından biri olan Antik Mısır, Büyük İskender’in fethine dek tüm antik dünyanın hayranlık veren gelişmişlik düzeylerinden birini temsil ediyordu. En son arkeolojik, dilbilimsel ve tarihsel araştırmaların ışığında Antik Mısır’ın yeniden kurgulandığı bu çalışma, imparatorluğun iç ve dış yapısından fetihlere, firavunlar döneminden Mısır’daki astronomik hesaplama yöntemlerine dek bütünlüklü bir perspektif sunuyor. İnsanlık tarihinin en etkileyici uygarlıklarından birinin gelişimindeki köşe taşları.

indir

Antik Mısır (Kültür Kitaplığı 36) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kültür Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Antik Mısır (Kültür Kitaplığı 36) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak