Tarih Kitapları

Arkadaşım Menderes & İpin Gölgesindeki Günler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Arkadaşım Menderes & İpin Gölgesindeki Günler

Arkadaşım Menderes & İpin Gölgesindeki Günler yayını türkçedir. Arkadaşım Menderes & İpin Gölgesindeki Günler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Bu yazılarda yalnız bir insan var. Kusurları, meziyetleriyle üstün yaratılmış bir insan. Onunla arkadaşlığım¬dan kalan hatıralar arasında bu her iki yanından da çiz¬giler olacak elbet. Ben onu, boyları yaradılış çapına uy¬gun bu meziyetleri kadar bu kusurlarıyla da sevdim. Meziyetlerine hayran olarak, kusurlarını yererek. Bunun içindir ki, tarihimizde bir devre ismini artık silinmez bir kuvvetle takmış bu insan hakkında şimdilik yazdıklarım yorumlanırken bazı kelimelerin kullanılmasında, bazı olayların anlatılmasında başka maksatlar aramak beyhu¬de ve avare bir çabalamadan ibaret kalmaya mahkûm¬dur.”

indir

Arkadaşım Menderes & İpin Gölgesindeki Günler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Tarih Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Arkadaşım Menderes & İpin Gölgesindeki Günler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak