Başvuru Kitapları

Bah-Name (Cinsel Sağlık) Terimleri Sözlüğü kitabını indir [PDF ve ePUB]

Bah-Name (Cinsel Sağlık) Terimleri Sözlüğü
[ad_1]

Bah-Name (Cinsel Sağlık) Terimleri Sözlüğü yayını türkçedir.Bah-Name (Cinsel Sağlık) Terimleri Sözlüğü kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Elinizdeki “Bâh-nâme (Cinsel Sağlık) Terimleri Sözlüğü”, birkaç yıldır sürekli olan çok yönlü bir çalışmanın ürünüdür. Bâh-nâme (Cinsel Sağlık) Terimleri Sözlüğü özellikle sağlık bilimleri alanlarında ve ilgili her bir alt alanda yararlanılacak, sözlük kapsamında yer alacak alanlar belirlendi. Her bir sahaya, alt disipline ait yararlanılabilecek sözlükler ve yararlanılması düşünülen kaynaklar tespit edildi. Bu eserlerde tespit edilen terimler abecesel sıraya uygun bir biçimde birleştirildi. Dolayısıyla sözlük, yalnızca doğrudan olan bâh-nâme terim sayısı açısından değil, ilişkili olduğu disiplinler, değerlendirme ve içerik açısından da zenginleştirilmiştir.
[ad_2]

indir

Bah-Name (Cinsel Sağlık) Terimleri Sözlüğü kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Bah-Name (Cinsel Sağlık) Terimleri Sözlüğü kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak