Turizm ve Gezi Kitapları

Destinasyon Pazarlaması Kapsamında Paydaş Analizi: Çanakkale İli Örneği kitabını indir [PDF ve ePUB]

Destinasyon Pazarlaması Kapsamında Paydaş Analizi: Çanakkale İli Örneği

Destinasyon Pazarlaması Kapsamında Paydaş Analizi: Çanakkale İli Örneği yayını türkçedir. Destinasyon Pazarlaması Kapsamında Paydaş Analizi: Çanakkale İli Örneği kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu araştırma ile Çanakkale’nin turizm paydaşlarının Çanakkale’nin turizm potansiyeli hakkındaki görüşleri ve Çanakkale turizm paydaşlarının kendi aralarındaki ilişki durumlarını belirlemek amaçlanmıştır. Çanakkale’de turizm konusunda söz sahibi ve yönlendirici etkiye sahip kamu kurumlarının, yerel yönetim, üniversite, sivil toplum kuruluşu ve özel sektör temsilcileri ile yapılandırılmış ve açık uçlu sorulardan oluşan derinlemesine mülakatlar gerçekleştirilmiştir. Sonuçları yorumlamak için betimsel ve içerik analizi kullanılmıştır. Yapılan analizlerin sonucunda, Çanakkale’nin ciddi bir turizm potansiyeli olduğu, paydaşların kendi aralarında iletişim ve koordinasyon konularında birtakım aksaklıklar yaşadıkları sonucuna ulaşılmıştır.

indir

Destinasyon Pazarlaması Kapsamında Paydaş Analizi: Çanakkale İli Örneği kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Turizm ve Gezi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Destinasyon Pazarlaması Kapsamında Paydaş Analizi: Çanakkale İli Örneği kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak