Dil Felsefesi Tartışmaları & Platon’dan Chomsky’ye kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dil Felsefesi Tartışmaları & Platon’dan Chomsky’ye yayını türkçedir. Dil Felsefesi Tartışmaları & Platon’dan Chomsky’ye kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Dil felsefesindeki çeşitli sorunlar etrafında düşünce tarihi boyunca filozoflarca öne sürülmüş görüşler muhteliftir. Bu kitapta, söz konusu görüşler arasındaki hararetli tartışmaların Platon’dan Chomsky’ye kadar çizilmiş bir panoramasını bulacaksınız. Retorik, dilin kökeni, kusursuz dil ideali, dilin ifade gücünün sınırları, sözel davranışın kaynağı, düşünce ile dil arasındaki ilişki gibi konulardaki tartışmalar ve Aristoteles, Descartes, Leibniz, Berkeley, Herder, Renan, Bergson, Austin, Searle ve daha birçok filozofun yaklaşımları karşılaştırmalı olarak inceleniyor. Kitap bu hâliyle, dile ve felsefe sorunlarına meraklı okurlara, filozofların çağlar öncesinden günümüze uzanan düşünme davetini tekrarlıyor.

indir

Dil Felsefesi Tartışmaları & Platon’dan Chomsky’ye kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Felsefe ve Dusunce Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dil Felsefesi Tartışmaları & Platon’dan Chomsky’ye kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın