Bilim & Mühendislik Kitapları

Dünyayı Değiştiren İcatlar kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dünyayı Değiştiren İcatlar

Dünyayı Değiştiren İcatlar yayını türkçedir.Dünyayı Değiştiren İcatlar kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Benim meraktan yerinde duramayan, içi kıpır kıpır, aklı sorularla dolu arkadaşım… Şimdi oynadığın bilgisayar oyunlarının temeli nasıl atılmış, kullandığın telefon nasıl bulunmuş, mancınıkla sadece kocaman kayalar mı fırlatılırmış, plastik diye önemsemediğin maddeyi bulana kadar bilim insanları ne kadar çalışmış, dezenfektan dediğimiz madde hangi yöntemle bulunmuş, biliyor musun?
 
Aklında onlarca soru işareti yanıp sönüyor, değil mi? Meraklanma, o soru işaretlerinin hepsinin cevabı bu kitapta var. Bay İcat Çıkarma, sana bunların hepsini tek tek anlatacak. Arada kendi sakarlıklarından da bahsedebilir. İcatların macera dolu dünyasına girmeye hazır mısın? Haydi başlayalım o zaman.

indir

Dünyayı Değiştiren İcatlar kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dünyayı Değiştiren İcatlar kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak