Bilim & Mühendislik Kitapları

Dünyayı Salata Sosuyla Nasıl Kurtarırsınız? ve Diğer Acımasız Bilim Sırları kitabını indir [PDF ve ePUB]

Dünyayı Salata Sosuyla Nasıl Kurtarırsınız? ve Diğer Acımasız Bilim Sırları

Dünyayı Salata Sosuyla Nasıl Kurtarırsınız? ve Diğer Acımasız Bilim Sırları yayını türkçedir.Dünyayı Salata Sosuyla Nasıl Kurtarırsınız? ve Diğer Acımasız Bilim Sırları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

NTV Yayınları’ndan çıkan Rus Ruletinde Nasıl Kazanırsınız? Kitabının devamı olan Dünyayı Salata Sosuyla Nasıl Kurtarırsınız? piyasada.

Okur bir kez daha dünyanın en azılı suçlularının komplolarına karşı mantık, matematik ve fizik bilgilerine başvurmak zorunda kalacak.

Fiziğin sıkıcı olduğu düşüncesini yerle bir eden kitabın yazarları Thomas Byrne ve Tom Cassidy, okuru sürücü koltuğuna oturtup çılgın bir bilim macerasına çıkarıyor.

Bir minibüs, içindeki kuş havadayken mi yoksa içeride bir yere tünemişken mi daha hafiftir?

Musluktan akan su neden giderek incelir?

Bir savaş gemisini bir kova suyun içinde yüzdürebilir misiniz?

Byrne ve Cassidy kafadan kontak karakterleri ve okuru kahkahalara boğan hikâye kurgusuyla en temel fizik ilkelerini açıklayıp gerisini anlamayı okuyucuya bırakıyor.

Dünyayı Salata Sosuyla Nasıl Kurtarırsınız? farklı zorluk seviyelerindeki soruları, detaylı ipuçları ve cevaplarıyla bilim ve matematiğe meraklı herkes için…

indir

Dünyayı Salata Sosuyla Nasıl Kurtarırsınız? ve Diğer Acımasız Bilim Sırları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Dünyayı Salata Sosuyla Nasıl Kurtarırsınız? ve Diğer Acımasız Bilim Sırları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak