Sosyoloji Kitapları

Elitizmin İhtirasları Uğruna Dini ve Değerleri İstismarı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Elitizmin İhtirasları Uğruna Dini ve Değerleri İstismarı

Elitizmin İhtirasları Uğruna Dini ve Değerleri İstismarı yayını türkçedir. Elitizmin İhtirasları Uğruna Dini ve Değerleri İstismarı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Hiç düşündünüz mü, yerelde ve genelde insanların hayatlarını şekillendirmekle mükellef olan siyasi otorite için yöneticiler seçilirken nakit ve vakit realitesine neden öncelik verilir ya da neden hayatımızı belirleyen insanlar hassasiyetimizi gütmeyen, bizden olmayan, yaşadığımız yerlerde yaşamayan elit insanlar arasından seçiliyor?
Öz yurdum ana vatanım Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde bir fert olarak kendimi bildim bileli milletimin göğüs germek zorunda bırakıldığı birden çok sorun, sıkıntı ve suni gündemlere şahit oldum. Bunların müsebbibi olarak her ne kadar yöneticilerin zalimlikleri gösterilse de, aslında bu problemin temel sebebi milletimizin gölgesinde yaşadığı değerleri idrak edemeyip, bu değerlerin gereğince yaşamaması sebebiyle hiçbir mukaddesatı olmayan elitlerce kandırılıp sömürülerek, kendi hegemonyalarının devam ettirilmesi hedeflenerek, suni gündemlerle milletin bin bir derde düçar edilmesidir

indir

Elitizmin İhtirasları Uğruna Dini ve Değerleri İstismarı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Elitizmin İhtirasları Uğruna Dini ve Değerleri İstismarı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak