Bilim & Mühendislik Kitapları

Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi

Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi yayını türkçedir.Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Konu anlatımlarında kullanılan veri setleri gerçek veri setlerinden elde edilmiş olup öncelikle, yazarların yayınlanmış çalışmalarının veri setleri kullanılmıştır. GAUSS programı yardımıyla anlatılan konular için yazılmış GAUSS kodları okuyucuyla paylaşılmıştır. Ayrıca, kitapta kullanılan örnek veri setleri de okuyucuyla paylaşılmıştır. Kitabın, hem lisans hem lisansüstü öğrencilere yardımcı bir ders kitabı, hem de tüm disiplinlerden zaman serileri analiz tekniklerini dert edinmiş her türlü araştırmacıya yardımcı olması hedeflenmiştir.

indir

Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Mühendislik Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Eviews ve Gauss Uygulamalı Zaman Serileri Analizi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

2 Yorumlar

 • Reply
  Zeynep
  20 Ekim 2020 at 12:02

  eviews ve gauss uygulamalı zaman serileri analizi pdf epub indir

 • Reply
  Zeynep
  20 Ekim 2020 at 12:03

  eviews ve gauss uygulamalı zaman serileri analizi pdf indirip tablete attım

 • Cevap bırak