Edebiyat Kitapları

Fırtınanın Habercisi (Cep Boy) (Tam Metin) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Fırtınanın Habercisi (Cep Boy) (Tam Metin)
[ad_1]

Fırtınanın Habercisi (Cep Boy) (Tam Metin) yayını türkçedir. Fırtınanın Habercisi (Cep Boy) (Tam Metin) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Maksim Gorki’nin 1901 yılında kaleme aldığı ve tutuklanmasına sebep olan Fırtınanın Habercisi, okuyucuyu 1917 Ekim Devrimi öncesine götürüyor. Bir başka ifadeyle Gorki, fırtına öncesi Rusya’sında yolculuğa çıkartır bizi; hapishanelerden kentin izbe bodrumlarına uzanan bu yolculuk, masal üzerinden bizi geçmişe, ülkenin Rus olmayan öteki halklarının geleneklerine götürür. Gözlemlemenin, bakmanın, ayrıntıyı hayatın içinde, gerçekliğin imbiğinde demlemenin büyük ustası, sessizliğini bozmadan “dolaştırır” bizi; yoksunluğu, savrulmuşluğu ve dibe vurmuşluğu ise asıl yaşayanlara yorumlatır.
[ad_2]

indir

Fırtınanın Habercisi (Cep Boy) (Tam Metin) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Edebiyat Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Fırtınanın Habercisi (Cep Boy) (Tam Metin) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak