Sınav Kitapları

Fransızcaya Başlayalım mı? kitabını indir [PDF ve ePUB]

Fransızcaya Başlayalım mı?

Fransızcaya Başlayalım mı? yayını türkçedir. Fransızcaya Başlayalım mı? kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Önce Yabancı Diller Yüksekokulu Fransızca Bölümü öğrencilerine yönelik bir yardımcı ders kitabı olarak yazmayı düşündüğüm fakat sonra içeriğini genişlettiğim, bu Fransızca Dilbilgisi Kitabı, Fransızca düzeyleri A1, A2, B1 olan kişilere yöneliktir. Kitap 26 ünite, 50 alıştırma, 1100 sorudan oluşmaktadır. Basitten karmaşığa bir yöntemle yapılan konu anlatımlarını, verilen çok sayıdaki örneklerle daha anlaşılır bir hale getirmeye çalıştım. Bu kitabı, Fransızca Öğretimindeki gözlem ve deneyimlerime dayanarak, kitabı çalışanların bir Fransızca Dilbilgisi dersinden beklentilerini ve sorabilecekleri olası soruları düşünerek, yazmaya karar verdim. Bu sorulardan biri de istisnalardır. “Her kuralın istisnaları vardır” sözünden de anlaşıldığı üzere istisnalar öğrencilerin Fransızca Dilbilgisi öğretiminde karşılaştıkları başta gelen güçlüklerden birini oluşturmaktadır. İstisnalara gerekli yeri ve önemi vererek, bu güçlüğü mümkün olduğu kadar aşmayı amaçladım. Aynı şekilde, Fransızca Dilbilgisi kurallarının cümle içindeki kullanılışlarına yer vererek daha kolay öğrenilmelerini sağlamaya çalıştım. Çünkü hiçbir şey konuşurken hata yapmak kadar sinir bozucu değildir. Sonuç olarak, bu kitabı kullananlara, atlamadan konuları sırasıyla çalışmalarını ve sözlük kulanmalarını öneririm.

indir

Fransızcaya Başlayalım mı? kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sınav Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Fransızcaya Başlayalım mı? kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak