Sosyoloji Kitapları

Hayatın İçinden Analizler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Hayatın İçinden Analizler

Hayatın İçinden Analizler yayını türkçedir. Hayatın İçinden Analizler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

 İnsanlar hayatlarında pek çok tecrübe edinir, tespit ve gözlemde bulunabilir, öneriler sunabilirler. Bu kitap­ta, kişiler, aile, kamu kurumları, özel kurumlar dahil, hayata dair pek çok konuya ilişkin gözlem, tespit, de­ğerlendirme, analiz ve öneriler yer almaktadır.
Gelen, devam eden, gelecek olan; yani, hayatın akı­şındaki tüm kuşaklar tecrübelerden faydalanabilmeli ve üzerine yeni tecrübeler ilave edebilmelidirler. Geleceği daha iyi tesis etmek isteyen, daha kaliteli bir hayat yaşa­mak isteyen, daha kaliteli hayat tasarlayanlar, tecrübe­lerden faydalanabilirler. Bu gün dün ile yarın arasında bir köprü ise tecrübeler de öyle ve faydalanmak gerekir düşüncesindeyim.
İnsanların ve toplumların büyük çoğunluğu yapay problemlerle uğraşıyor ve kendilerine deva olmayacak çözümler geliştirmek için beyhude uğraşıyorlar.

indir

Hayatın İçinden Analizler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Hayatın İçinden Analizler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak