İngilizce Kalıcı Gramer Öğrenme Yöntemi kitabını indir [PDF ve ePUB]

İngilizce Kalıcı Gramer Öğrenme Yöntemi yayını türkçedir. İngilizce Kalıcı Gramer Öğrenme Yöntemi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Şüphesiz her yeni icat ve buluş ihtiyaçtan doğmaktadır. Yıllardır öğrencilerimizle yaptığımız çalışmalar da bizi dil bilgisi çalışma yöntemleri hakkında yenilik yapmaya yöneltti. Öğrencilerimizin isteklerini de göz önüne alarak şu yenilikleri hayata geçirmeye karar verdik.
 
Mevcut kaynaklarda önce konular işlenmekte ve en son karışık testler verilmektedir. Zamanlar konusunu ele alalım. En iyi ihtimalle tüm konunun bitmesi 4 oturumdur ve öğrenci zamanlar konusuyla ilgili ilk sınanmasını 5. oturumda tecrübe edecektir. Yani ilk gün çalıştığı konunun üzerinden 4 gün daha geçecek ve 5. gün karışık bir testle karşılaşacaktır. Bu problemin çözümü için her gramer konusu kendi içinde alt ünitelere bölünmüş ve o oturumda çalışılan konu ile ilgili hemen bir test verilmiş ve böylece anında geri dönüt alınmıştır. 
 
Yine öğrencilerimiz YDS ve LYS-5’e yönelik gramer kitaplarındaki konu anlatımlarındaki alıştırmaların eksikliğinden yakınmıştır. Biz de kitabımızda mümkün olduğunca anlattığımız her konunun ardından pekiştirici alıştırmalar vermeye çalıştık. 
 
Diğer bir husus ise gramer kitaplarında çeviri becerisine yönelik çalışmaların eksikliğidir. Biz de her oturumun ardına önemli kalıpları içeren 12 çeviri vererek testlere geçmeden hemen önce konunun kısa bir özetini yapmaya ve şu ana kadar öğretilenlerin öğrenci tarafından çevrilebilmesini sağlıyoruz. 
 
Öğrencilerimizden gelen bir başka sitem de verilen örnek cümlelerin anlatılmaya çalışılan konudan daha zor olduğu idi. Yani kolay bir konu zor cümlelerle örneklendirildiği için anlaşılamamaktaydı. Bu yüzen kullandığımız örnek cümleler nispeten daha kolay ve anlaşılır olacaktır. 
 
Son olarak ise, öğrencilerimiz o ünitede öğretmeye çalıştığımız konunun dilimizdeki karşılığını bilmemekte ve konuyu anlamlandıramamaktadır. Bu nedenle her konunun girişinde gayet basit ve anlaşılır bir dille konunun Türkçesi kısaca anlatılmakta ve böylece öğrenci o ünitede öğreneceği konuyu daha iyi kavramaktadır. 
 
48 ünite olarak tasarlanan “Kalıcı Gramer Öğrenme Yöntemi”nin tüm öğretmen ve öğrencilerimize büyük kolaylıklar sağlaması dileği ile… 
 
İbrahim DURGUT 

indir

İngilizce Kalıcı Gramer Öğrenme Yöntemi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sınav Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İngilizce Kalıcı Gramer Öğrenme Yöntemi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın