Turizm ve Gezi Kitapları

İnsan Kanatsız Bir Kuştur&Demirel Çiller Özal ve Evren'le dünya turu… kitabını indir [PDF ve ePUB]

İnsan Kanatsız Bir Kuştur&Demirel Çiller Özal ve Evren'le dünya turu...

İnsan Kanatsız Bir Kuştur&Demirel Çiller Özal ve Evren'le dünya turu… yayını türkçedir. İnsan Kanatsız Bir Kuştur&Demirel Çiller Özal ve Evren'le dünya turu… kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitabın yazarı Rahmi Turan, cumhurbaşkanı ve başbakanlarla tüm dünyayı dolaştı, gözlemlerinin bir bölümünü yönettiği gazetlerdde yayınlandı. Yayınlanmış olanlardan yaptığı bir seçme ile yayınlanamadıklarını bu kitapla biraraya getirdi. 1939 yılında doğan Rahmi Turan gazetecilikte ün yaptı. “Dağların Sesi” romanını ve “Demirel’den Dinlediğim Fıkralar” kitabını yazdı. “Kara Murat” adlı yirmiye yakın tarihi dizi roman kaleme aldı. Gazetelerde tefrika edilen bu romanların dördü kitap halinde basıldı, dokuzu filme alındı.

indir

İnsan Kanatsız Bir Kuştur&Demirel Çiller Özal ve Evren'le dünya turu… kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Turizm ve Gezi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer İnsan Kanatsız Bir Kuştur&Demirel Çiller Özal ve Evren'le dünya turu… kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak