Kadın ve Erkek Gelişim Kitapları

Kafesin Ardındaki Türk Kadını & Türk Kadınının Hayat Hikayesi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kafesin Ardındaki Türk Kadını & Türk Kadınının Hayat Hikayesi

Kafesin Ardındaki Türk Kadını & Türk Kadınının Hayat Hikayesi yayını türkçedir. Kafesin Ardındaki Türk Kadını & Türk Kadınının Hayat Hikayesi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Türk kadınının fikrimizce oldukça az eğlencesi vardır. Genellikle eğitimsiz olduğu için, onun eğlencesi de eğitimle alakalı değildir. Türk kadını konferanslara, kulübe, konsere gitmez; eski rejimde kendisine açık olmayan fikri toplantılara da katılmaz. Gençliğinde bile atletik değildir. Yani ne tenis ne golf oynar… Bir kadının, peçeyle tenis oynadığını ya da çarşafla bisiklet sürdüğünü düşünün.”

Çoğu zaman oturur. Türkçede kullanılan oturmak fiili sürekli olarak, bizim kalmak, yaşamak ve ziyaret etmek için kullandığımız kelimelerin yerine kullanılır.”

Gelecekte, bir gün Türkiye aydın toplumlar içerisinde haklı yerini aldığı zaman, cesur, sadık erkeklerin yanındaki zeki, sevgi dolu ve yüksek fikirli Türk kadınlarını bulacaksınız.”

indir

Kafesin Ardındaki Türk Kadını & Türk Kadınının Hayat Hikayesi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Kadın Erkek gelişim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kafesin Ardındaki Türk Kadını & Türk Kadınının Hayat Hikayesi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak