Edebiyat Kitapları

Kahveler Kitabı / Salah Bey Tarihi 1 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kahveler Kitabı / Salah Bey Tarihi 1

Kahveler Kitabı / Salah Bey Tarihi 1 yayını türkçedir. Kahveler Kitabı / Salah Bey Tarihi 1 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

‘Salah Bey Tarihi,’ Türk Edebiyatının anayazı’larından birini getirdiği için önemli, herşeyden önce: Bizim “deneme” geleneğimizde, modern dönemin güçlü, yolaçıcı örneğini Birsel kurmuştur. İkinci bir özelliği bu toplamın: Öznel tarih yazımının en gözüpek yaklaşımlarından birini getirmesi. ‘Salah Bey Tarihi’nin baskın özelliğini sona bıraktım, belki öne çıkarılması gerekeni odur: Okurda benzersiz bir damak tadı bırakan üslubu. Büyük bir okuma şöleni getiriyor “Kahveler Kitabı.” Vehbi “Surname”si ile Disneyland’ı içinde eriten bir bireşim. (Enis Batur)

indir

Kahveler Kitabı / Salah Bey Tarihi 1 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Edebiyat Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kahveler Kitabı / Salah Bey Tarihi 1 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak