Diğer Kitaplar

Kendine Yeni Bir Hayat Ismarla kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kendine Yeni Bir Hayat Ismarla

Kendine Yeni Bir Hayat Ismarla yayını türkçedir.Kendine Yeni Bir Hayat Ismarla kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu kitap, Standart Hayatlar Hapishanesinden kaçmanız için hazırlanmış bir plan. Bu plan kişisel çaba gerektiriyor, inanç ve tutku ile besleniyor.
 
Önce, hayatınızın üstündeki, kendinizi yalnız ve umutsuz hissettiren pası silerek ayağa kalkacak ve şarkıların eşlik edeceği bir yolculuğa adım atacaksınız. Yolunuza devam ettikçe, daha önce bu gözle bakmadığınız için göremediğiniz mavilikteki gökyüzü karşınıza çıkacak ve önünüze bir ayna gelecek. Bu aynada tutkulu birini göreceksiniz, bu olmak istediğiniz sizsiniz. Şaşıracaksınız, çünkü kendinizi hiç böyle görmemiştiniz.
 
Sonra, şimdiye kadar doğru sandıklarınızdan ve sizi tutan alışkanlıklarınızdan syrılarak, yeni siz olarak, Ismarlama Hayat Kapısı’nı açacak ve özgürlüğünüze kavuşacaksınız. İşte, plan bu kadar basit.
 
Sadece bu yolculukta eski sizin, hedefinize ulaşmanızı engellemek için korku, endişe, tereddüt ve bahanelerle sık sık karşınıza çıkacağını aklınızdan çıkarmayın.Unutmayın, onunla başa çıkabilecek tek kişi var: O da sizsiniz. İyi yolculuklar…

indir

Kendine Yeni Bir Hayat Ismarla kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Diğer Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kendine Yeni Bir Hayat Ismarla kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak