Orjinal Dilinde Kitaplar

Kitlelerin Ayaklanışı 7-E-6 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kitlelerin Ayaklanışı 7-E-6

Kitlelerin Ayaklanışı 7-E-6 yayını türkçedir. Kitlelerin Ayaklanışı 7-E-6 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

1883 yılında İspanya’nın Madrid kentinde dünyaya gelen Jose Ortega Y. Gasset, modern ispanya’nın düşünsel önderlerinden biridir. 1904’de Madrid’teki Merkez Üniversitesi’nde doktorasını tamamlayan Gasset, daha sonra Almanya’ya giderek felsefe çalışmalarını Berlin, Leipzig ve Marburg’da sürdürdü. İspanya’ya dönmesiyle birlikte, felsefe, edebiyat ve sanat gibi çeşitli alanlarda birçok eser verdi.

Revista ve Occidente dergisiyle, İspanyol okuyucularını Avrupa’nın düşünce dünyasıyla tanıştırdı. Gasset, 1929 yılında kaleme aldığı Kitlelerin Ayaklanışı adlı kitabında, 20. Yüzyıl Avrupa’sında kitlelerin son derece önemli bir olgu olarak ortaya çıktıkları saptamasını yapar.

indir

Kitlelerin Ayaklanışı 7-E-6 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Orjinal Dilinde Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kitlelerin Ayaklanışı 7-E-6 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak