Psikoloji Kitapları

Kültürel Psikoloji Bağlamında Şahsiyet Bütünlüğü kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kültürel Psikoloji Bağlamında Şahsiyet Bütünlüğü

Kültürel Psikoloji Bağlamında Şahsiyet Bütünlüğü yayını türkçedir. Kültürel Psikoloji Bağlamında Şahsiyet Bütünlüğü kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu eserde okur, yeni bir şahsiyet tanımı denemesiyle karşılaşarak günümde şahsiyet kavramını enine boyuna irdeleme fırsatı bulacaktır. 
Şahsiyet; kişinin, kalıtımsal ve kültürel açıdan sahip olduğu bütün özelliklerini, soy, sop ve milletine ait vasıflarını, yaşadığı çevrenin etkilerini ve dünü, bugünü, yarını ile ait olduğu zamanı idrak edip; bunları genişliğine ve derinliğine boyutlarda irdeleyip geleceğe taşıyabilmek için bilgiden ve doğru niyetten başlayıp gerçek hürriyete varan bir yönelimin; insani değerlerle pekiştiren, kişiyi ötekilerden ayıran ve fakat ötekileştirmeyen biyolojik, fizyolojik, sosyolojik, felsefi, pedagojik ve psikolojik bütün özelliklerin hür, dinamik ve yeknesak (homojen) bütünleşmesi/bütünleştirmesidir.

indir

Kültürel Psikoloji Bağlamında Şahsiyet Bütünlüğü kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kültürel Psikoloji Bağlamında Şahsiyet Bütünlüğü kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak