Kuramdan Uygulamaya Okul Geliştirme Çalışmaları kitabını indir [PDF ve ePUB]

Kuramdan Uygulamaya Okul Geliştirme Çalışmaları yayını türkçedir. Kuramdan Uygulamaya Okul Geliştirme Çalışmaları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Okulların, sınıfta verilen öğretimden daha fazla görevleri olduğuna inanıyoruz. Eğitim sisteminin ve okulların her bir çocuğu keşfetmesi, onu yetenek ve eğilimleri doğrultusunda yetiştirmeye odaklanması sadece çocuğun değil aynı zamanda toplumun da gelişmesine yardımcı olacaktır. Okullarda nitelikli eğitim ve deneyimsel öğrenme herkes için erişilebilir kılınmalı. Okulların gelişmesi, çağın gerekliliklerine göre yeniden yapılanması ve dinamik olarak varlığını sürdürmesinde okul geliştirme çalışmalarının sürekliliği önemlidir.

Bu kitap, uluslararası alanda başarılarıyla öne çıkan birçok üniversitenin lisansüstü programlarında yer alan okul geliştirmeyle ilgili dersler ve içerikleri incelenerek, alanyazın etraflıca taranarak ve Türkiye gerçekleri de göz önünde bulundurularak tüm eğitim çalışanları ve öğrenenlerin faydalanacağı içerikle oluşturulmuştur. Konular toplumun, öğrencilerin ile öğretmenlerin beklentilerine ve okulların gelişim potansiyeli ve karakteristiğine uygun olarak saptanmıştır. Bu kitapta her bölümün sonunda okuyucular için ufuk açacağı düşünülen konuyla ilgili makale, kitap ve film tavsiyelerinin bulunduğu, sade ve açık bir dille ifade edilen, yazarların akademik tecrübelerini ve okul deneyimlerini de işin içine katarak yazdıkları 14 bölüm yer almaktadır.
 

indir

Kuramdan Uygulamaya Okul Geliştirme Çalışmaları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Kuramdan Uygulamaya Okul Geliştirme Çalışmaları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın