Diğer Kitaplar

Liderlik ve Karakter & Lider mi Olunur ? Yoksa Lider mi Doğulur ? kitabını indir [PDF ve ePUB]

Liderlik ve Karakter & Lider mi Olunur ? Yoksa Lider mi Doğulur ?

Liderlik ve Karakter & Lider mi Olunur ? Yoksa Lider mi Doğulur ? yayını türkçedir.Liderlik ve Karakter & Lider mi Olunur ? Yoksa Lider mi Doğulur ? kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bugüne kadar liderlikle ilgili bir sürü teori ortaya atılmıştır. Yıllar boyunca, bu teorilere inandık. Bir “batıl inanç”tan diğerine atladık. “Popüler akımlara uyacağız” diye, kendi düşüncelerimizden ve görüşlerimizden vazgeçtik. Basit bir kavramdan, kendi mitlerini üreten bir endüstri ve entellektüel bir oyuncak yarattık. Basit olanı karmaşık bir hâle getirdik. Sonunda gördük ki, üretmiş ve doğruluğuna inanmış olduğumuz teorilerimiz, bizleri yanlış yönlendirmişler.
Dünyanın farklı yerlerinde yaşayan binlerce insana, şu basit soruyu sordum: “Liderlik kavramını tanımlayan en iyi kelime hangisidir?” Bu kitapta, bu soruya verilen cevapları ele aldım ve kendi görüşlerimi açıkladım.
Liderlik, gizemli bir kavram değildir. Sandığınız kadar görkemli ya da edebî bir kavram da değildir.
Liderlik, basit bir insanî bir şeyle ilgilidir: Etki yaratmakla!

indir

Liderlik ve Karakter & Lider mi Olunur ? Yoksa Lider mi Doğulur ? kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Diğer Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Liderlik ve Karakter & Lider mi Olunur ? Yoksa Lider mi Doğulur ? kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak