Spor Kitapları

Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı – Galaksinin Yıldızları kitabını indir [PDF ve ePUB]

Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı - Galaksinin Yıldızları

Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı – Galaksinin Yıldızları yayını türkçedir. Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı – Galaksinin Yıldızları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Onu gördüğüm ilk anda Schumacher bin yılın yeteneği dedim. Öncelikle çok hızlıydı, tüm gerekliliklere sahipti, doğru bir yaklaşımı vardı, kendine güveniyordu ve bunu Grand Prix’den Grand Prix’ye ispatladı. Benzersiz biri! Bugün bile Formula 1 pilotları arasında en iyisi.  (Niki Lauda)
 
                Schumacher önce Benetton takımında 2, sonra Ferrari takımında 5 kez olmak üzere toplam 7 kez dünya şampiyonluğunu kazanarak Formula 1 tarihinin en başarılı pilotu olarak adını spor dünyasına altın harflerle yazdırmıştır. Bunun yanı sıra; “en fazla yarış kazanan”, “en hızlı tur atan”, “en çok puan alan”, “bir sezonda en çok kazanan” pilot olarak sayısız rekorun da sahibidir. Pistteki soğukkanlılığı ve üstün motivasyonuyla göz dolduran Schumacher pist dışında da ailesine düşkün, iyi bir baba olarak bilinir. Aralık 2013’te ailesiyle birlikte çıktığı kayak tatilinde yaşadığı trajik kaza tüm dünyayı şok etmiştir. Motor sporları alanında iyi bir gazeteci olan Karin Sturm bu kitabında Schumacher’in yarışlarını, kazalarını, başarı ve başarısızlıklarının yanında özel hayatına ilişkin bilgileri de dürüstçe okurlarla paylaşıyor.

indir

Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı – Galaksinin Yıldızları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Spor Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı – Galaksinin Yıldızları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak