Sosyoloji Kitapları

Okul Öncesi Eğitimin 100. Yılında Türkiye'nin Akademik ve Toplumsal Kazanımları kitabını indir [PDF ve ePUB]

Okul Öncesi Eğitimin 100. Yılında Türkiye'nin Akademik ve Toplumsal Kazanımları

Okul Öncesi Eğitimin 100. Yılında Türkiye'nin Akademik ve Toplumsal Kazanımları yayını türkçedir. Okul Öncesi Eğitimin 100. Yılında Türkiye'nin Akademik ve Toplumsal Kazanımları kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Üretilmiş bilgiye erişimin en önemli yolu o bilginin nerede, ne zaman ve kim tarafından üretildiğinin bilinmesi ile bu da ancak üretilmiş bilginin kayıt altına alınması ile mümkündür. Bilginin kaydedilmesi ve ilgilenenlere duyurulması sürecinde yapılan işlemlere bibliyografik denetleme diyoruz Bu alanda üretilen eserler  bizi doğrudan bilgiye ulaştırmayan ama aradığımız bilgiyi sunan farklı türdeki bilgi kaynaklarının varlığından haberdar olmamızı sağlayan, kapsadığı bilgi kaymaklarının tanımlayıcı bilgilerini, kimliklerini veren ve kullanıcının asıl kaynağa ulaşmasına rehberlik eden ikincil yöneltici, kaynaklardır.
 
Türkiye’de okulöncesi eğitimin resmi olarak başlangıcı, Maarif Nazırı (Eğitim Bakanı) Emrullah Efendi döneminde, 1913 yılıdır. Biz bu başlangıç tarihini dikkate alarak100. yılı münasebetiyle 2013’te “Okul Öncesi Eğitimin Yüzüncü Yılında Türkiye’nin Akademik ve Toplumsal Kazanımlar adıyla sizlere takdim ettiğimiz bu kitabı yayımlamayı planlamıştık. Kısmet bugünlereymiş. Türkiye’de ilk olması nedeniyle elbette kitabımızda bazı  eksikliklerin olması mümkündür. Siz değerli okuyucularımızın görüş ve önerileri doğrultusunda 2013 yılından sonraki gelişmeleri de  devam eden ciltler halinde kitap olarak yayımlamak azmindeyiz.
 
Kitabın kuramcılara, eğitim bilimleri araştırmacılarına , okul öncesi eğitim  alanında lisans ve lisansüstü eğitim gören öğrencilere, yararlı  olacağı düşünülmektedir. Kitabın ilgi duyan tüm okuyucularına faydalı olması dileklerimle…

indir

Okul Öncesi Eğitimin 100. Yılında Türkiye'nin Akademik ve Toplumsal Kazanımları kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Okul Öncesi Eğitimin 100. Yılında Türkiye'nin Akademik ve Toplumsal Kazanımları kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak