Psikoloji Kitapları

Patolojik İnertia kitabını indir [PDF ve ePUB]

Patolojik İnertia

Patolojik İnertia yayını türkçedir. Patolojik İnertia kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Hayat kesinlikle iki insan kategorisini ortaya çıkarır: Sanatçılar ve düşünürler. Aralarında belirgin bir fark vardır. Her türden sanatçı, yazar, müzisyen, ressam, aktör vb. gerçekliği bir bütün olarak, bir süreklilik, yaşayan tam bir gerçeklik, hiç bir bölünme olmadan, hiç bir ayrım yapmadan kavrar. Diğer grup, düşünürler, onu parçalara ayırır, yani diyebilirz ki, onu geçici bir iskelet haline getirir ve sonra, yavaş yavaş artırarak, parçaları teker teker yeniden birleştirir, ve başarılı olabilmeleri için, ona hayat vermeye çalışırlar. Bu farklılık özellikle çocukların görsel (aydedik hafıza /her baktıkları nesneyi en gerçek hali ile hatırlarlar ve gördükleri her ayrıntı akıllarına kazınır) olarak adlandırılan imgelerinde belirgindir.

indir

Patolojik İnertia kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Psikoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Patolojik İnertia kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak