Sosyoloji Kitapları

Sanayileşmenin Dine Etkisi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Sanayileşmenin Dine Etkisi

Sanayileşmenin Dine Etkisi yayını türkçedir. Sanayileşmenin Dine Etkisi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu araştırmamızda; tarımsal faaliyetin yoğun bir şekilde yapıldığı Çukurova bölgesinde yer alan Mersin’de, sanayileşme ve sanayileşmenin toplumsal sonuçları ele alınmış olup, esas olarak tarım ve sanayi kesimleri arasında bütünüyle dini hayat konu edilmiştir. Mersin, tarım ve sanayi merkezi olma özelliğine sahip yegane kentlerimizden biri olması sebebiyle seçilmiştir. Toplumda dinin rolünü ve etkisini belirlemek; Batı’da görülen örneklerde olduğu gibi, yaşanan dini, Din sosyolojisinin yöntemlerini kullanarak uygulamalı araştırmalarla incelemek de mümkün olacaktır. Bu da ilmi ve teknolojik gelişmelerle moderleşen toplumda geleneksel yapının değişmesinden doğan problemleri ve toplumun içinde bulunduğu gerçeğin yakalanmasını yarayacaktır.

indir

Sanayileşmenin Dine Etkisi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Sanayileşmenin Dine Etkisi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak