Hobi Kitapları

Skinny Bitch Mutfakta kitabını indir [PDF ve ePUB]

Skinny Bitch Mutfakta

Skinny Bitch Mutfakta yayını türkçedir. Skinny Bitch Mutfakta kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Cadılığı bırakın ve onları dinleyin! Skinny Bitch’i okudunuz ve dünyanızı tümden sarstı.
Şimdi kendinize şu soruyorsunuz: Tadı berbat olmayan ve benim için iyi olan neler pişirebilirim?” Çok şanslısınız ki sürtükler imdadınıza yetişecek. Kendilerini bu işe adamış iki sürtük olan Rory ve Kim ne yapacaklarını çok iyi biliyor: Lazanyasız bir hayat yaşanmaya değmez; çikolatalı kek hayati değeri olan bir yiyecektir; peynir olmaksızın hayat anlamsızdır. Peki öyleyse Sıska Sürtük standartlarında kalıp bir balina gibi yemek yemek mümkün müdür? Buna cevabımız kesinlikle evet. Bunu kanıtlamak için Rory ve Kim bir araya geldi ve şiddetle arzulayanlarınız için menüler oluşturdu. Hepsi mükemmel (ve yapması kolay) ve hepsine bayılacaksınız. Çok ciddiyiz. Daha neyi bekliyorsunuz? Nazik poponuzu kaldırın ve mutfağa geçin!

Rory Friedman ve Kim Barnouni bestseller kitapları olan Skinny Bitch’i yazdıklarında yeni bir akım başlatmışlardı. Bu ‘artık uyanın eski alışkanlıklarınızı sepetleyin’ çağrısıydı, Skinny Bitch, sağlıklı beslenim yemekten keyif almanızı sağlayarak Gıda Endüstrisinin kabusu oldu.

“Eğlenceli ve sağlıklı tarifler arayan okuyucular ellerinden bırakamayacak.’
Publishers Weekly

“Kitabı okuyunca sağlıklı ve iyi görünmek için yalnızca greyfurt diyetine mahkum olmadığnızı anlayacaksınız.”
More Dergisi

indir

Skinny Bitch Mutfakta kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Hobi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Skinny Bitch Mutfakta kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak