Sosyoloji Kitapları

Sosyal Ağların Şaşırtıcı Gücü ve Hayatımızı Biçimlendiren Etkisi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Sosyal Ağların Şaşırtıcı Gücü ve Hayatımızı Biçimlendiren Etkisi

Sosyal Ağların Şaşırtıcı Gücü ve Hayatımızı Biçimlendiren Etkisi yayını türkçedir. Sosyal Ağların Şaşırtıcı Gücü ve Hayatımızı Biçimlendiren Etkisi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sosyal Ağların Şaşırtıcı Gücü, insan topluluklarında ilişkilerin Etkilemenin Üç Derecesi Kuralı ile oluştuğunu gösteriyor: bizden üç derece uzaklığa kadar çevremizdeki kişileri etkiliyor ve onlardan etkileniyoruz, üstelik bu kişilerin çoğunu tanımıyoruz bile. Örneğin arkadaşınızın arkadaşının arkadaşı, mutluluğunuz üzerinde cebinizdeki 5.000 dolardan daha fazla etki yaratabiliyor. Finans oyunlarının, yeme bozukluklarının, madde kullanımının ve toplu intiharların, ama aynı zamanda oy vermenin, yaratıcılığın, özverinin ve “gelişigüzel” iyiliklerin de temelinde sosyal ağlarımız yatıyor. Geniş kitleleri etkilemenin yolu, özellikle bu çağda ağların merkez noktalarındaki insanlara erişerek mesajı yaymalarını sağlamaktan geçi-yor.

indir

Sosyal Ağların Şaşırtıcı Gücü ve Hayatımızı Biçimlendiren Etkisi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Sosyal Ağların Şaşırtıcı Gücü ve Hayatımızı Biçimlendiren Etkisi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak