Sosyoloji Kitapları

Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntem, Teknik ve İlkeler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntem, Teknik ve İlkeler

Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntem, Teknik ve İlkeler yayını türkçedir. Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntem, Teknik ve İlkeler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sorun çözme, karar verme, ögrenme ve araştırma, insan yaşamının kaçınılmaz süreçleridir. Bu süreçler arasında büyük bir paralellik ve karşılıklı baglık vardır. İnsanın sorunlarını çözebilmesi saglıklı kararlarla mümkündür. Kararların etkinligi ve isabetligi, tam ve dogru bilgiye dayanmalarına baglıdır. İşte araştırma, özellikle de bilimsel araştırma, etkili karar için gerekli bilgiyi, verileri üretmenin yoludur. Ögrenmenin de önce salt tecrübeye, sonra soyutlama ya da genellemelere, son olarak da bu genellemelerin pratikte sınanmasına dayalı düzeyleri bulunmaktadır. Dolayısıyla en gelişmiş ögrenme düzeyi, esasen bilimsel araştırmanın ta kendisidir.

indir

Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntem, Teknik ve İlkeler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntem, Teknik ve İlkeler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak