Başvuru Kitapları

Sosyal Kelimeler Sözlüğü (Türkçe- İngilizce) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Sosyal Kelimeler Sözlüğü (Türkçe- İngilizce)
[ad_1]

Sosyal Kelimeler Sözlüğü (Türkçe- İngilizce) yayını türkçedir.Sosyal Kelimeler Sözlüğü (Türkçe- İngilizce) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Sözcük alternatifleri üzerinde çabalamak en keyifli düşünsel  faaliyetlerdendir. Bazen az kullanılanı bazen çok kullanılanı tercih  edebiliriz. Genelde tüm bilim alanları, özelde de sosyal bilimler açısından kelime yoğunluğu, anlam gücünü belirleyici olabilir. 

Çalıştığım alanları önceleyerek yaptığımız bu derleme çalışması tüm kelime severler ve sosyal bilimlerde çaba sarf edenlere hitap edebilir. Zamanı ve mekanı birleştirenin, bugünü geçmiş ve geleceği bağlayanın, kelimeler ve anlamlar olduğu inancıyla…

[ad_2]

indir

Sosyal Kelimeler Sözlüğü (Türkçe- İngilizce) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Sosyal Kelimeler Sözlüğü (Türkçe- İngilizce) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak