Tarih Kitapları

Sultan II. Abdülhamid Han’la 113 Gün kitabını indir [PDF ve ePUB]

Sultan II. Abdülhamid Han’la 113 Gün

Sultan II. Abdülhamid Han’la 113 Gün yayını türkçedir. Sultan II. Abdülhamid Han’la 113 Gün kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

33 sene saltanat sürmüş Sultan Abdülhamid Han ile  genç bir İttihatçı subayın düşmanlık duygularından uzak Selanik Alatini Köşkü’ndeki sohbetlerini öğrendiğimizde, Sultan’ın ne kadar muhteşem bir insan olduğunu, Ali Fethi Bey’in de son derece iyi terbiye almış bir Osmanlı genci olduğunu dikkate alarak kitaba “Muhteşem Padişah Sultan Abdülhamid’in  Muhteşem İttihatçı Evlatlarından Birisi: Ali Fethi” ismini vermek isterdik.
 
Bizce geçmişe şöyle bakalım: “Sultan Abdülhamid babamız, İttihatçılar ve diğer vatanseverler bu babanın çocukları yani bizim kardeşlerimiz.” Ancak böyle bir bakış açısıyla  yaşanan bütün acılara ve olumsuzluklara rağmen kavga son bulur kanaatindeyiz.
 
Sultan Abdülhamid Han da İttihatçı Ali Fethi Bey’e ne demişti?
“Ne ben sizleri ne de sizler beni tanımışız. Yazık olmuş!..” 
 
Bu hatırat Sultan Abdülhamid’i tanımadan Abdülhamid düşmanlığı yapanlara da İttihatçılar’ın hepsini vatan haini sananlara da düşüncelerini bir kez daha gözden geçirme fırsatı sunacaktır.

indir

Sultan II. Abdülhamid Han’la 113 Gün kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Tarih Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Sultan II. Abdülhamid Han’la 113 Gün kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak