Başvuru Kitapları

Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli)

Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) yayını türkçedir.Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Türkçe – Hollandaca kılavuzu Hollanda’ya çeşitli amaçlar için seyahat eden Hollandaca bilmeyen kişilere hitap etmektedir. 

Kılavuz konulara göre düzenlenmiş, önce Türkçe sorulabilecek sorular ve onun Hollandaca’sı verilmiştir. Hollandaca’nın altında ise okunuşu bulunmaktadır. Her bölümün sonunda bölüm ile ilgili sözlük yeralmaktadır. Ayrıca kılavuzun sonunda bulunan “Sözlük” bölümü kılavuzdan kolay bir şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır

indir

Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Başvuru Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Telafuzlu Hollandaca Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak