Eğitim Kitapları

Teoriden Uygulamaya Çok Uluslu Ortamda Girişimcilik Eğitimi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Teoriden Uygulamaya Çok Uluslu Ortamda Girişimcilik Eğitimi

Teoriden Uygulamaya Çok Uluslu Ortamda Girişimcilik Eğitimi yayını türkçedir. Teoriden Uygulamaya Çok Uluslu Ortamda Girişimcilik Eğitimi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Girişimcilik, tarihsel süreç içerisinde üretim kaynaklarından biri olarak tanımlanmış ve daha çok istihdam kavramıyla bütünleştirilmiştir. Entelektüel sermayenin kolektif kullanımını organize eden, yöneten, dönüştüren ve geleceğini tasarlayan, üretim sürecini baştan sona yöneten bu değerli kaynağın eğitimi şüphesiz çok önemlidir. Bilgi Devrimi sonrasında Endüstri 4.0 ile önceden tek yeteneğe odaklı olarak yapılan “Girişimcilik Eğitimi” yerini birden fazla sosyal ve teknik yeterliliği öne çıkaran disiplinlerarası anlayışla hazırlanan bir eğitim modeline bırakmak durumunda kalmıştır.

Bu eser, işletme, ekonomi, hukuk ve eğitim bilimleri yönüyle alanda öncül nitelik taşıyan bir kimliğe sahip, disiplinlerarası yaklaşımla yazılmış bir eserdir.
Uluslararası ortamlarda uygulanan iki farklı “Girişimcilik Eğitimi” kitaba dâhil edilmiş ve kitap saha uygulamaları temelinde kaleme alınmıştır.

Bölüm yazarları, kitabın esasını oluşturan uluslararası projelerde de aktif eğitici, planlayıcı ve uygulayıcı olarak yer almışlardır.

Kitabın; akademik altyapının saha çalışmaları ile örtüştürüldüğü, farklı bilim alanlarından ve iş dünyasından gelen bölüm yazarlarının oluşturdukları sinerji ile ortaya çıkarılan, kendine özgü bir çalışma olarak yazına katkı sağlayacağı düşünülmektedir.
Prof. Dr. Ali Halıcı – Prof. Dr. Ünsal Sığrı

indir

Teoriden Uygulamaya Çok Uluslu Ortamda Girişimcilik Eğitimi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Eğitim Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Teoriden Uygulamaya Çok Uluslu Ortamda Girişimcilik Eğitimi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak