Turizm ve Gezi Kitapları

Turist Bakışı 3.0 / The Tourist Gaze 3.0 kitabını indir [PDF ve ePUB]

Turist Bakışı 3.0 / The Tourist Gaze 3.0

Turist Bakışı 3.0 / The Tourist Gaze 3.0 yayını türkçedir. Turist Bakışı 3.0 / The Tourist Gaze 3.0 kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Ezber bozan ilk iki basımındaki içeriği güncellenen ve yeni bölümlerle donatılan bu klasik eser çağdaş turizm öğrencileri, araştırmacıları ve tasarımcılarına hitap etmektedir. Turist bakışı, yeni ilkeleri ve araştırmaları kapsayan ve gerektiren, gündem belirleyen bir kuram olmaya devam etmektedir. Etkileyici içeriklerle dolu bu yeni basım, kitabın kuramsal ve coğrafi kapsamını genişletmektedir. Turist Bakışı 3.0, bakış kavramına yöneltilen çeşitli eleştirilere yanıt veren ve bu konuda ayrıntılı açıklamalar sağlayan çağdaş bir eserdir. Kitap güncel verileri, birçok yeni örnek olayı ve yeni kavramları içerecek şekilde önemli ölçüde gözden geçirilmiştir. Ayrıca fotoğrafçılık ve dijitalleşme, şekillendirilmiş performanslar, riskler ve alternatif gelecek senaryoları üzerine üç yeni bölüm kitaba eklenmiştir. Yenilikçi ve bilgilendirici niteliğiyle bu kitap çağdaş turizm, boş zaman, kültür politikası, tasarım, ekonomik yenilenme, miras ve sanat ile ilgilenen herkes için temel bir okuma olarak değerlendirilmektedir.

indir

Turist Bakışı 3.0 / The Tourist Gaze 3.0 kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Turizm ve Gezi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Turist Bakışı 3.0 / The Tourist Gaze 3.0 kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak