Turizm ve Gezi Kitapları

Turizmin Karanlık Yüzü: Seks Turizmi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Turizmin Karanlık Yüzü: Seks Turizmi

Turizmin Karanlık Yüzü: Seks Turizmi yayını türkçedir. Turizmin Karanlık Yüzü: Seks Turizmi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

İnsanlar, yaratıldıkları ilk günden bugüne kadar farklı nedenlerden dolayı yer değiştirdiler ve sonraki nesillerini oluşturmak için ürediler. Başlangıçta hayatta kalma çabaları içerisinde yer alan bu yolculuklar, aradan geçen binlerce yıldan sonra bugünkü içeriğiyle bildiğimiz turizm olgusu içinde yer almaya başladı. Turizm, yarım yüzyıl içerisinde yaşadığı büyük savaşlardan yorgun ve harap olan Dünya için, taze bir başlangıç yapma fırsatı olarak görüldü. Son Dünya savaşında, daha kısa pistlerden kalkıp, daha uzağa gidip, daha çok bomba atmak ve az yakıt harcamak için geliştirilen uçaklar, artık yabancı ülkelere bomba yerine turistleri ulaştırmada kullanılmaya başlandı. Savaş sonrası gelişen turizmin aydınlık yüzünde bunlar olurken, karanlıkta kalan diğer tarafta, savaşın eski bir kötü alışkanlığı olan fuhuş da, sessiz fakat kalıcı bir şekilde gelişen turizm içerisinde büyümeye devam etti. Turizmin karanlık tarafındaki seks turizmi, yarattığı etkiler ile 1980’lerden itibaren tüm Dünya’nın dikkatini çekmeye başladı. Konu hakkında araştırmalar yapılmaya başladıktan sonra, seks turizminin ortaya çıkan acı gerçekleri kamuoyunda şok etkisi yarattı. Parlak ışıkların süslediği lüks otellerin, lezzetli yemeklerin ve içeceklerin sunulduğu restorantların ve batıya bir cennetmiş gibi çizilen tatil yörelerinin aslında kadınlar, erkekler ve çocuklardan oluşan seks işçilerinin acıları ve sömürüsü üzerine kurulduğu gerçeği tüm Dünya’ya ağır geldi. Seks turizminin, modern kölelik olduğu gerçeğinin üzerinden geçen 30 yılda ise bu pazar her geçen yıl daha da büyüyerek, yeni sömüren ve sömürülenleri içine çekti.
 

indir

Turizmin Karanlık Yüzü: Seks Turizmi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Turizm ve Gezi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Turizmin Karanlık Yüzü: Seks Turizmi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak