Sosyoloji Kitapları

Türk Sosyolojisinde Temalar 1 & Türkçülük – İslamcılık – Muhafazakarlık kitabını indir [PDF ve ePUB]

Türk Sosyolojisinde Temalar 1 & Türkçülük - İslamcılık - Muhafazakarlık

Türk Sosyolojisinde Temalar 1 & Türkçülük – İslamcılık – Muhafazakarlık yayını türkçedir. Türk Sosyolojisinde Temalar 1 & Türkçülük – İslamcılık – Muhafazakarlık kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Türk Sosyolojisinde Temalar 1: Türkçülük-İslamcılık-Muhafazakarlık kitabı Türkiye’nin siyasal koşulları-na, siyasal arayışlarına, siyasal düşünce gündemine, iktidar mücadelelerine, zihniyet değişimlerine, düzen içerisindeki muhafazakar arayışlara, Batı yanlılığı içinde yerini bulma çabalarına, Türk sağının, düşününün, sosyolojisinin önemli isimlerinden Baltacıoğlu, Topçu ve Ülgener gibi isimlere, milliyetçibütüncü sosyoloji anlayışına ve benzeri konulara yer vermektedir. Türkçülük, İslamcılık ve muhafazakarlık, Türkiye’nin yakın tarihine yön veren üç temel akımdır ve bilindiği gibi bu akımlar Türk sosyolo-jisine de damgasını vurmuştur. Ülkemizde daha sosyolojinin kuruluş safhasında bu üç siyasal akımın sosyolojimizde izlerini görmek mümkündür. Bu akımlar zaman zaman birbirinden ayrışmış bir şekilde, zaman zaman da birbiri içine geçmiş bir biçimde Türk sosyologlarının eserlerinde ifadesini bulmaktadır.

indir

Türk Sosyolojisinde Temalar 1 & Türkçülük – İslamcılık – Muhafazakarlık kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Türk Sosyolojisinde Temalar 1 & Türkçülük – İslamcılık – Muhafazakarlık kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak