Ekonomi Kitapları

Türkiye’de Gümrük Sistemi ve İzlenilen Politikalar (1920-1950) kitabını indir [PDF ve ePUB]

Türkiye’de Gümrük Sistemi ve İzlenilen Politikalar (1920-1950) yayını türkçedir. Türkiye’de Gümrük Sistemi ve İzlenilen Politikalar (1920-1950) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Türkiye’de Gümrük Sistemi ve İzlenilen Politikalar (1920-1950) adlı çalışma ile yeni gümrük sistemi yaşanılan gelişmeler ışığında üç bölüm halinde verilmiştir. Gümrük teşkilatının kuruluş aşamaları, gümrük kanun ve tarifelerinde yapılan düzenlemelerle iktisadî alanlarda gümrük bağlamında izlenilen politikalar işlenmiştir. Böylece gümrük konusunda yapılan bu çalışma ile Türkiye Cumhuriyeti tarih literatüründe yok denecek kadar az olan yayın sayısının çoğaltılması ve var olan bilimsel boşluğun doldurulması hedeflenmiştir.

indir

Türkiye’de Gümrük Sistemi ve İzlenilen Politikalar (1920-1950) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ekonomi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Türkiye’de Gümrük Sistemi ve İzlenilen Politikalar (1920-1950) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak