Sosyoloji Kitapları

Türkiye’de İtfaiyenin Anatomisi kitabını indir [PDF ve ePUB]

Türkiye’de İtfaiyenin Anatomisi

Türkiye’de İtfaiyenin Anatomisi yayını türkçedir. Türkiye’de İtfaiyenin Anatomisi kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

İtfaiye hizmetinin ülkemizdeki durumunu ortaya koymaya çalıştığımız bu kitap, Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi’nde yürütülmüş Hizmet Standartları Araştırma Projesinden (2015) elde edilen bulgulara dayanmaktadır. Ne yazık ki, araştırma kitaplaştırılma aşamasında iken TODAİE kapatıldı.

Bu araştırmayı özgün kılan unsurlarından biri, elde ettiği verilerdir ve bu verilerin toplanmasında dönemin İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü’nün araştırmaya katkısı eşsizdir. Araştırmada ele aldığımız itfaiye teşkilatlarının değerli yöneticilerinin işbirliği ve katkıları olmasa bu çalışma eksik kalırdı. Her birine gönülden teşekkür ederiz. En büyük teşekkürümüz, canla başla görev yapan, hala resmi bir meslek grubu olarak tanımlanmayan itfaiyecileredir. Özveri ve etkileyici bir iyilik haliyle görevlerinin başında bulunan bu sessiz ve cesur insanlar, çalışmanın yürütülmesinde ve araştırmanın kitaba dönüştürülmesinde bize ilham ve cesaret verdiler. Bu araştırmanın kitaba dönüşmesinin yegane nedeni, kendimizi onlara borçlu hissetmemizdir.

indir

Türkiye’de İtfaiyenin Anatomisi kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sosyoloji Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Türkiye’de İtfaiyenin Anatomisi kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak