Yaşama Ayarlan & Hayat Seni Bekliyor kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yaşama Ayarlan & Hayat Seni Bekliyor yayını türkçedir. Yaşama Ayarlan & Hayat Seni Bekliyor kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

“Farkındalık, enerji gibi kelimelerin daha yeni duyulmaya başladığı, spiritüel yaşam tarzının henüz bu kadar popüler olmadığı 2003 yılında tanıdım Nilgün’ü. Ve onda ilk dikkatimi çeken şuydu: Doğallık… Genelde enerjiyle uğraşan insanlar kitlelere daha fazla ulaşabilme adına ekstra bir ‘guru’ elbisesi dikerler üzerlerine. Bu çok rahatsız edicidir. Basbayağı ‘ego’dur aslında. Nilgün ise böyle bir elbise giymeyi reddeden biriydi, öyle de kaldı. Bu alandaki bilgisini, birikimini aynı sakinlik ve doğallıkla insanlara vermeye devam etti. Şimdi Tune enerji seansları ve yöntemiyle bence bu işin zirvesinde. Oradan hepimize huzurla bakıyor. Nilgün’ün hikâyesini ve Tune’un sırlarını merak ediyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız.”
Onur Baştürk – Gazeteci, Yazar

“ ‘Bırak gitsin’ demek karşıdan kolay gibi gözükse de nasıl uygulayacağımızı bilmediğimiz için bir türlü yapamayız. Nilgün işte tam da burada bizleri uyandırıyor…’’
Saba Tümer – Gazeteci, TV Haber ve Talk Show Sunucusu

indir

Yaşama Ayarlan & Hayat Seni Bekliyor kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yaşama Ayarlan & Hayat Seni Bekliyor kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın