Sağlık ve Tıp Kitapları

Yoga Nefes Bilimi & Sağlığın ve Ruhsal Gelişimin Anahtarı kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yoga Nefes Bilimi & Sağlığın ve Ruhsal Gelişimin Anahtarı

Yoga Nefes Bilimi & Sağlığın ve Ruhsal Gelişimin Anahtarı yayını türkçedir. Yoga Nefes Bilimi & Sağlığın ve Ruhsal Gelişimin Anahtarı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Hindu Yogiler, bu kitabı okuyanların anlayacağı nedenlerden dolayı Nefes Bilimine her zaman büyük önem vermişlerdir. Pek çok Batılı yazar, Yogi öğretilerinin bu aşamasına değindi, ancak bu çalışmanın yazarlarının birçok favori Yogi nefes alıştırması ve yöntemiyle birlikte ezoterik öğrenciye kısa ve basit bir dille Yogi Nefes Bilimi’nin temel ilkelerini verebildiğine inanıyoruz.
Kitabın ilk bölümü Nefes Biliminin fiziksel aşamasına ayrılmıştır; daha sonra psişik ve zihinsel yönler ele alınarak son olarak ruhsal âleme değinilmiştir.
Yazarların, bu kadar kapsamlı ve yoğun bir konuyu bu kadar az sayfaya sığdırmalarındaki başarı takdire değerdir. Elbette yoğunluğu yanı sıra basit anlatımı “derin”, gizemli ve anlaşılmaz bir şey arayan bazılarının dikkatini çekmeyebilir. Bununla birlikte, bu kitapta aktarılan favori yogi nefes alıştırmaları son derece basittir ve bir kez öğrenildiğinde herkes için sağlığın ve ruhsal gelişimin  pratik anahtarı olacaktır.

indir

Yoga Nefes Bilimi & Sağlığın ve Ruhsal Gelişimin Anahtarı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yoga Nefes Bilimi & Sağlığın ve Ruhsal Gelişimin Anahtarı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak