Yeni Çıkan Kitaplar

Yolcuyken Yoldakiler kitabını indir [PDF ve ePUB]

Yolcuyken Yoldakiler

Yolcuyken Yoldakiler yayını türkçedir. Yolcuyken Yoldakiler kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Hırs, kimisi için yaşama tutunmak, kimisi için de yaşamdan kopmaktır. İyilik ve kötülük derlemelerinden oluşan ömür ise yaşanılan tuhaflıklar bütünüdür. Okuyacağınız bu roman, kısmen gerçek olayların kurgulanmış şekli ya da sadece kurgudan ibarettir. Her hikâye, sizleri bir yerlere götürecek, düşündürecek, bazen de gülümsetecek gizemli sayfalarında heyecanla yol alırken.

Okurken, kendi yaşam kesitlerinizle benzerlikler bulacaksınız. Bazen bir şüphenin, bir iftiranın hayatları kararttığına şahit olurken bazen yapılan vurgunun, dönüşü olmayan acılara neden olduğuna, bazen de yapılan bir iyiliğin, insanları tekrar yaşama tutundurduğuna şahit olacaksınız. Bazı kurgulamalarda, yeri gelecek kediler konuşacak bizler dinleyeceğiz ya da balıkların insanlara ders veren konuşmalarına şahit olacağız. Bitmek tükenmek bilmeyen hırs ve kendini beğenmişliğin hüsranını da tüm benliğinizde yaşayacaksınız.

indir

Yolcuyken Yoldakiler kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Yeni Çıkan Kitaplar kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Yolcuyken Yoldakiler kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak