Ders Kitapları

10. Sınıf Dinamo Soru Bankası Sözel Set kitabını indir [PDF ve ePUB]

10. Sınıf Dinamo Soru Bankası Sözel Set

10. Sınıf Dinamo Soru Bankası Sözel Set yayını türkçedir.10. Sınıf Dinamo Soru Bankası Sözel Set kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Merhaba değerli arkadaşım.
Lisede ikinci adımını atmak, 10. sınıfa başlamak üzeresin. Şimdi senin 10. Sınıf Dinamo Sözel Setine ihtiyacın var. Neden mi? Çünkü şimdi senin harekete geçmen gerek. Bu hareket üniversite sınavlarına kadar ivmelenerek devam edecek, sana sınav kazandıracak.
Peki 10. Sınıf Dinamo Sözel Setinde hangi kitaplar var?
– 10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Dinamo Soru Bankası sayfa sayısı 208 
– 10. Sınıf Coğrafya Dinamo Soru Bankası sayfa sayısı 184
– 10. Sınıf Tarih Dinamo Soru Bankası sayfa sayısı 176
Bu kitaplarda hem 10. sınıf hayatında hem de ileride gireceğin üniversite sınavlarında en çok karşılaşacağın soru tiplerini bulacaksın. Kolaydan zora doğru adım adım soru çözmenin inceliklerini öğrenecek, öğrendiğin konuların zihninde kalıcılığa ulaşmasını bu sorularla sağlayacaksın. Takıldığın yerde de TATS’a başvuracaksın. Telefonuna indirdiğin TATS uygulamanla testlerin hemen üstündeki karekodları okutarak soruların çözüm videolarına ulaşabilirsin.
Kazanmak için hareket, harekete geçmek için Dinamo şart!

indir

10. Sınıf Dinamo Soru Bankası Sözel Set kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ders Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer 10. Sınıf Dinamo Soru Bankası Sözel Set kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak