Sanat Kitapları

50 Çizim Projesi & Adım Adım İlerleyen Yaratıcı Bir Çalışma Kitabı kitabını indir [PDF ve ePUB]

50 Çizim Projesi & Adım Adım İlerleyen Yaratıcı Bir Çalışma Kitabı

50 Çizim Projesi & Adım Adım İlerleyen Yaratıcı Bir Çalışma Kitabı yayını türkçedir. 50 Çizim Projesi & Adım Adım İlerleyen Yaratıcı Bir Çalışma Kitabı kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Bu yaratıcı yeni kitapta Barrington Barber sizlere aralarında insanların, evcil hayvanların ve evinizde, günlük yaşantınızda karşılaşabileceğiniz eşyaların olduğu bir dizi ilginç çizim konusu sunuyor. Her bir proje, neticesinde ortaya bitmiş bir çizimin çıktığı, uygulaması kolay adımlara bölünmüş. Okuyucu bu adımları takip ederek çizimin kendine özgü bir şeklini yaratmaya davet ediliyor. 
Bir yandan acemi çizerlere yol gösteren, bir yandan da daha deneyimli çizerlere onları zorlayacak temalar sunan 50 Çizim Projesi hayatın en tatmin edici ve yaratıcı sanatlarından birini keşfedip geliştirmenin rahatlatıcı bir yolu.
 
ÇİZİM TEMALARI ARASINDA ŞUNLAR VAR:
• Natürmortlar
• Hayvanlar
• Çiçekler
• İnsanlar

indir

50 Çizim Projesi & Adım Adım İlerleyen Yaratıcı Bir Çalışma Kitabı kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sanat Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer 50 Çizim Projesi & Adım Adım İlerleyen Yaratıcı Bir Çalışma Kitabı kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak