Hobi Kitapları

501 Kokteyl kitabını indir [PDF ve ePUB]

501 Kokteyl

501 Kokteyl yayını türkçedir. 501 Kokteyl kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Şık ve sofistike kokteyllerle davetlerinizi özel partilere çevirmek ve herkesi şaşkınlığa uğratmak elinizde. 501 Kokteyl, bir yaz öğle sonrası buluşmasından yılbaşı partilerine kadar geniş bir yelpazede birçok farklı davette yapılabilecek kokteylleri içeriyor. Martiniler, sling ve daiquiri’ler gibi sofistike şampanya kokteylleri yanındaki klasikler, renkli shotlar, soğuk fizzy’ler, sourlar, punch’lar ve alkolsüz içecekler… Tariflerde içkileri oluşturan malzemeler tanıtılırken kullanılan ölçüler, temel malzemeler ve teknikler hakkında ayrıntılı bilgilere de yer veriliyor.

Size, akşam yemeği öncesinde, arkadaşlarınızla geçireceğiniz zamanlarda ya da özel kutlamalarınızda yapabileceğiniz birbirinden lezzetli yüzlerce tarif sunan 501 Kokteyl’den seçim yapmanız bir hayli zor olacak.

indir

501 Kokteyl kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Hobi Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer 501 Kokteyl kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

3 Yorumlar

 • Reply
  Can
  17 Ekim 2020 at 23:11

  501 kokteyl kitabı pdf istiyorum

 • Reply
  Boran
  5 Kasım 2020 at 20:05

  PDF istiyorum

 • Reply
  dani
  13 Aralık 2020 at 12:33

  pdf istiyorum

 • Cevap bırak