6. Sınıf Zoru Bankası (Tüm Dersler) kitabını indir [PDF ve ePUB]

6. Sınıf Zoru Bankası (Tüm Dersler) yayını türkçedir.6. Sınıf Zoru Bankası (Tüm Dersler) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Artık hiçbir zorluk senin için problem değil. Zoru Bankası, hayatın zorluklarını senin için lezzete dönüştürmeye geliyor.
Hayatın içinde zorluklar kekin içindeki üzümler gibidir. Arada bir çıkar, hayata lezzet katar. Biz de senin için Zoru Bankası’nı tasarlarken hayattan ilham aldık, testlerin içine birer tane zoru serpiştirdik. Böylece Tonguç’un en lezzetli soru bankasını elde ettik. Unutmadan, gizli tarifimizin bir diğer lezzet unsuru da Açık Uçlu Sorular. Her teste bir tane de açık uçlu soru ekledik, kitabımızı tadına doyulmaz hale getirdik. Müfredata ve MEB kazanımlarına uyumlu olarak sunumumuzu tamamladık. Ve nihayet senin beğenine sunduk. Sen, zorularımızın tadına bakacak, hazmedemediğin soru ya da zoru olduğunda TATS’a başvuracaksın. Zorular dahil bütün soruların cevaplarını orada bulacaksın. Böylece 6. sınıf hayatına lezzet katacaksın.

  Altıncı sınıf dediğin hemen biter, önemli olan damağında kalan tat. Zoru Bankasıyla 6. sınıfa tat kat.

indir

6. Sınıf Zoru Bankası (Tüm Dersler) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ders Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer 6. Sınıf Zoru Bankası (Tüm Dersler) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Yorum yapın