Ders Kitapları

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası (32 Föy) kitabını indir [PDF ve ePUB]

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası (32 Föy)

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası (32 Föy) yayını türkçedir.9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası (32 Föy) kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Her bir branş için ayrı ayrı hazırlanan Tudem 9. Sınıf Soru Bankaları; beceri temelli yeni nesil sorularla zenginleştirilmiş, farklı zorluk düzeylerindeki testlerin yer aldığı föylerden oluşuyor.

Millî Eğitim Bakanlığının öğretim programlarına uygun biçimde ünitelendirilmiş bu föyler, öğrencilerin kazanımlarını pekiştirmekle kalmıyor aynı zamanda taşıma kolaylığı da sağlıyor.  

9. Sınıf Soru Bankalarındaki her bir föyde, konunun önemli noktalarını vurgulayan bilgi kutuları ile desteklenmiş ”Kavrama Testleri” ve konuyu pekiştirici nitelikteki ”Pekiştirme Testleri” bulunuyor. 

Her ünitenin sonunda ”Ünite Değerlendirme Sınavı”, birinci ve ikinci dönem sonlarında ise ”Dönem Değerlendirme Sınavı” föyleri yer alıyor. Hacimli ünitelerde tam öğrenme sağlamak adına üniteye dair ara tekrar yaptıran ”Ünite Ara Sınavı” föyleri dikkat çekiyor. Deneme Sınavı niteliğindeki bu föylerdeki testlerde, mobil optikler fark yaratıyor. ”Mobil Analiz” uygulaması sayesinde mobil optikler okutularak hem hızlı ve sağlıklı bir değerlendirme yapılması hem de etkin dönüt alınması sağlanıyor.

Tamamı video çözümlü olan 9. Sınıf Soru Bankalarındaki video çözümlere, her bir testin ilk sayfasında bulunan kare kodlar okutularak kolaylıkla ulaşılabiliyor. 

Tamamı akıllı tahta uyumlu olan 9. Sınıf Soru Bankaları, AKAS uygulaması ve online akıllı tahta aracılığıyla sınıf içi kullanımda öğretmenlere kolaylık sağlıyor, keyifli ve kalıcı bir öğrenme deneyimi vadediyor.  

Tudem 9. Sınıf Soru Bankaları, öğrenme ve öğretme sürecinde öğretmenlere koşulsuz destek sağlarken öğrencilere de kılavuzluk ediyor. 

indir

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası (32 Föy) kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Ders Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer 9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası (32 Föy) kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak