Sağlık ve Tıp Kitapları

Act’i Kolay Öğrenmek & İlkeler ve Ötesi İçin Hızlı Bir Başlangıç kitabını indir [PDF ve ePUB]

Act’i Kolay Öğrenmek & İlkeler ve Ötesi İçin Hızlı Bir Başlangıç

Act’i Kolay Öğrenmek & İlkeler ve Ötesi İçin Hızlı Bir Başlangıç yayını türkçedir. Act’i Kolay Öğrenmek & İlkeler ve Ötesi İçin Hızlı Bir Başlangıç kitabını ekitapyeri.com dan PDF, Epub veya rar formatında kolayca indirebilirsiniz.

KİTAP AÇIKLAMASI

Daha az gerginlik yaşamayı ve işlerinizi daha keyifle yapmayı istemez miydiniz? O zaman Kabul ve Kararlılık Terapisi (Acceptance and Commitment Therapy-ACT) ile ilgilenen dünya çapındaki binlerce terapist ile bağlantıya geçebilirsiniz. ACT yalnızca depresyonda, anksiyetede, gerginlikte, bağımlılıkta, yeme bozukluklarında, şizofrenide, borderline kişilik bozukluğunda ve diğer psikolojik durumlarda etkinliği kanıtlanmış bir terapi değil, aynı zamanda insanlara köklü bir davranışsal değişim imkanı sunan, yeni teknikler, enstrümanlar, stratejiler içeren devrimsel bir hareket biçimidir.
 
Hem ACT’e yeni başlayanlar, hem de ACT profesyonelleri için, ACT’in altı sürecine yönelik anlaşılır açıklamalar sunan ACT’i Kolay Öğrenme, hızlı ve etkili klinik uygulamalar için de çözümler içermektedir. Bu kitap danışanlarınıza ACT uygulamaya başlamanız ve etkili sonuçlar almanız için size gereken herşeyi vermektedir.

indir

Act’i Kolay Öğrenmek & İlkeler ve Ötesi İçin Hızlı Bir Başlangıç kitabını Pdf, Epub veya rar formatlarında indirebilirsiniz.
İndirme linkini görmek için lütfen sosyal medya paylaşımı yapın yada 80 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

Sağlık ve TIP Kitapları kategorisindeki diğer yayınları görmek için buraya tıklayınız.

Eğer Act’i Kolay Öğrenmek & İlkeler ve Ötesi İçin Hızlı Bir Başlangıç kitabını PDF, ePUB veya rar formatında indiremediyseniz lütfen konuya yorum bırakınız.

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yok

Cevap bırak